Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ita soft and nice using
顏色: 粉色
Price: HK$27.22
Original Price: HK$28.00
| Material | Cotton |
| Composition | 100% Rayon |
| Color | Pink |
| Type | Cotton Pad |
| 長度 | 6 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| 高度 | 20 cm |
| SKU | sb260228153311868592241 |
Author: m***5
Date:
Review: ita soft and nice using
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.